Maszyny Konin NOSTAL

MIESZAŁKI FARSZU I MIĘSA

 

 

Urządzenie służy do mieszania kawałków mięsa, farszu i innych produktów zarówno w małych, jak  i średnich zakładach. Maszyna jest w całości wykonana ze stali nierdzewnej. Istnieje możliwość wyboru pojemności od 50 do 250 litrów. Urządzenie charakteryzuje się dużą wydajność połączoną z niezawodnością. Zainstalowany system sterowania pozwala na wydajną pracę wyłączając urządzenie podczas próby otwarcia osłony bezpieczeństwa. Istnieje możliwość wyboru mieszałki z regulowaną prędkością obrotów mieszania. 

Istnieje możliwość doboru pojemności mieszałki według indywidualnych zamówień.

 

 

MASOWNICE PRÓŻNIOWE

 

Masownice próżniowe stosuje się w zakładach przetwórstwa mięsnego do masowania, uszlachetniania wszelkich gatunków mięs. Masownice próżniowe pozwalają na bardzo skuteczne uelastycznienie dowolnych wyrobów mięsnych bez niszczenia ich struktury oraz uwalniania białka miofibrylarnego.

Urządzenie jest sterowane w pełni automatycznie. Proces z urządzeniu można zaprogramować według  własnych potrzeb. Możliwa jest dowolna konfiguracja czasu trwania obrotu w lewą strona , czasu przerwy oraz czasu obrotu w prawą stronę. Istnieje również możliwość płynnej regulacji prędkości obrotowej masownicy. Indywidualny dobór pojemności w zakresie 80-400 litrów. 


Możliwość wyboru zasilania mieszałek i masownic:

•  230V AC

•  400V AC

Pomimo, że mieszałki posiadają możliwość wyboru zasilania, to napędy w tego typu urządzeniach zawsze zasilane są trójfazowo .

GALERIA